Sen o hadovi a baráku

30. srpna 2007 v 14:26 | Waše Jitulle :)
Ty jo, mě se poslední dobou furt zdaj sny

Se mi zdálo, že jsem byla v nějakym paneláku v bytě sama., ale nebyl to můj byt tak nvm co jsem tam dělala. Ten byt byl celkem mrňavej. No a v obýváku byly asi 4 terária a v nich byli hadi, tak jsem samozřejmě byla nadšená, páč takovýhle zvířata miluju. Tak jsem se na ně koukala a ty hadi se chovali normálně až na jednoho. Ten si mě asi oblíbil nebo nvm, ale lezl za mnou a mazlil se se mnou a tak
No a najednou se v tý místnosti objevili Matouš a Kyselo (Matouš je nej kámoš a Kyselo známej) a šli jsme na balkon. (10. patro) No a kluci řekli, že z toho balkonu skočíme dolů. Tak začal Matouš. Skočil a v tom snu byl nějakej lehkej nebo co, tak se jakoby vznášel, ještě v tom vzduchu říkal jak je to super a pak v pohodě dole dopadl na nohy. No, tak další skočil Kyselo, jenže ten byl asi nějakej těžkej bo co a dole se docela přehnaně rozmáz. Zůstal ležet a kolem kaluž krve. No, Matouš byl dole u něj a začal se děsně smát a já říkám: "Matouši, to asi neni moc k smíchu!" No a Kyselo vstal, najednou mu nic nebylo, ani krev mu netekla a řekl: "To je v pohodě." No a čekali až skočim já, ale já jsem nechtěla po tom co jsem viděla jak dopadl Kyselo, tak jsem šla pryč.
Toť vše!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 b3DNA b3DNA | Web | 30. srpna 2007 v 23:07 | Reagovat

to vole pěknej sen, mívám dost podobný akorát dejší

2 Jitullepunx Jitullepunx | 31. srpna 2007 v 15:28 | Reagovat

Jasný, mě se jich zdá vždycky hafec v noci, ale vždycky si pamatuju jeden, občas se stane že i dva nebo tři. A můj rekord byl, když jsem si jich pamatovala 5 x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.