Září 2007

SPS

30. září 2007 v 16:58 | Jitullepunx

SPS

(skupina založena v září 1988, hraje dodnes)
Severočeská skupina S.P.S. (neboli Snížená pracovní schopnost) představuje úspěšnou generaci českého punku konce osmdesátých let.
U zrodu kapely stála čtveřice muzikantů, kteří svůj vlastní styl nazývají big bít punk. K tomu big bítu s neodmyslitelnými sóly inklinoval kytarista Petr Kuba, který své působení ve skupině ukončil ještě před vydáním debutového alba "Jsme v hajzlu". Situaci vyvažuje kápo skupiny a téměř výhradní autor celého repertoáru Zděněk Růžička, původně basák, poté kytarista a především zpěvák. Do muziky S.P.S. vnáší punkovou syrovost a melodičnost s patřičnou řízností. Sound kapely dále dotvářejí basák Jiří Šebek a bubeník Vilda Reiner, který skupinu opustil krátce po vydání desky "Jsme v hajzlu".
Svou předpremiéru si odbyli ve své vlastní prostorné zkušebně - v Agitačním středisku (jaká ironie dějin :-). Odtud je zrovna vyhazovali, a tak v den, kdy zde byli naposled, pozvali pár známých a dovalili dva sudy. Sešlo se okolo čtyřiceti lidí a ti to jaksepatří rozpumpovali. Když naposled, tak se vším všudy - stěny vymalovali pivem a "kapánek" to tam celé pozměnili. K dalším agitacím již zřejmě nedošlo, protože se kvapem blížil rok 1989.
Nepočítaje Agitační středisko, svou premiéru si po dvou měsících zkoušení odehráli v jednom hospodském sále v Liberci. Na tamějším nádraží, kam s nimi přijelo okolo dvou desítek fanoušků, už na ně čekaly zesílené hlídky VB. Nezbytné fotografování a legitimování se změnilo v čestný doprovod s kompletní parádou, to jest i se psy. Museli se tenkrát připadat jak angličtí fotbaloví rowdies na svých toulkách Evropou, tak úzkostlivě je hlídali a střežili. Dokonce i onen hospodský sál podrobili v noci pečlivému úklidu...
Hudba a texty S.P.S. se jako již tradičně opírá o tehdejší situaci v české kotlině. Sympatie ke Clash a především k Dead Kennedys se odrážejí zejména v jejich textech. Zpravidla politicky angažovaná slova (prolínající se celou tvorbou) se střídají s kritikou všeho možného od ekologické situace severních Čech až po nadávání na vojnu. Podle jejich vlastních slov: "Většina našich textů už není aktuální a některé ztratily význam. Teď už je to akorát vzpomínka na to, co bylo."
Na jaře 1989 absolvovali byrokratické obvodní kolo Rockfestu. Ještě než se samotné klání uskutečnilo, museli předložit své texty na národním výboru, kde jim je rázně proškrtali. Samotná soutěž byla pokračováním ideí národního výboru. Přestože skončili druzí, porota složená z rudých starců v kravatách je vyřadila pro údajnou úroveň textů na samé hranici únosnosti. Dál tedy nepostoupili, přesto o nich - jako o jediných - na základě tohoto vystoupení napsali přítomní holandští novináři článek pod názvem Terror-punk. Škoda jen, že sešlo z avizovaného pozvání na koncertování v zemi tulipánů.
V roce 1990 natočili S.P.S. na osmistopém magnetofonu svou první demokazetu, kterou i s mixováním udělali za pouhých sedm hodin. "Odplata" má pětatřicet minut a je na ní dvanáct skladeb. První (a podle mě nejkvalitnější) desku "Jsme v hajzlu" nahráli v prosinci 1991. Najdete na ní písničky z předrevoluční éry a hlavně památnou "Mámu" a "Ruskou" .
Téměř rok poté (leden až únor 1993) dochází k nahrání další desky s novým bubeníkem KarlemZelenkou nazvané "Podivný dědictví". Typický je přechod k tvrdosti ovšem na úkor melodičnosti. I tak se však na albu objevují některé kvalitní kousky jako např. Svoboda 89. Součástí CD, které vyšlo v reedici, je i šest bonusových live skladeb z koncertu ve Veselí nad Moravou.
Před vydáním posledního alba "God save the president" došlo k poslední personální změně. Ve skupině zůstali pouze "veteráni" Růžička s Šebkem, naopak přichází druhý kytarista Jaroslav Machek a bubeník Aleš Mrštík. Deska "God save the president" vydaná v červenci 1995 znamenala návrat ke staré dobré punkové melodičnosti; najdete zde i několik předělávek např. od Boba Dylana nebo Sex Pistols.
V druhé polovině devadesátých let S.P.S. odehráli celou řadu koncertů. Poslední mnou zaznamenané vystoupení proběhlo v lednu 2000 v Českém Brodě. Poté zřejmě dochází k "rozpadu" skupiny, i přes četné zprávy, že S.P.S. někde zahrajou.

Spínací Špendlík

30. září 2007 v 16:46 | Jitullepunx

Bylo nebylo...

dávno tomu ( léta páně 2001), kdy se v jedné sídlištní hospodě malebného města Most sešli dva kamarádi Zvířák a Filda, kteří spolu kdysi bojovali za úderku Malomocnost prázdnoty, opili se jak dánský zájezd zasloužilých alkoholiků, zavzpomínali si na léta blbostí a malin nezralých a řekli si, že by nebylo marný dát zase něco do kupy. Tak spatřil světlo světa Spínací špendlík. Přizvali k sobě hochy Bernyho a Kariho ( ex Spařenej filtr ) na kytaru a basu a Řehyho ( ex Epidemie ) na bicí a jali se zkoušet. Bohužel pekelný sound souboru nepřežil Zvířák a již po první zkoušce prohlásil, že by s hochy hrozně rád hrál, ale zrovna se stěhuje na Pluto. Nicméně pánové nehodili flintu do žita, pilně zkoušeli a tak již na jaře roku 2002 mohli s tlukoucíma srdcema a povolenými svěrači vystoupit ve Vtelně u Mostu v Čajovně Óm společně s Totálním nasazením a Jaksi taksi. Ze zvláštního důvodu se hoši chytli a již v létě nahrávají v Ledči nad Sázavou ve studiu Dawe pod taktovkou Martina Oha první CD s názvem "Vítej do Mostu."

Dost se jezdí po krajích českých a moravských, což vyvrcholí v únoru roku 2003 odchodem Bernyho z postu basáka. No…nedalo se nic dělat každopádně náhrada přišla ihned v podobě nesmělého, ale pilného Palouse. Rok 2003 byl ve znamení spousty koncertů, mejdanů a malin zralých. Bohužel před silvestrem 2003 již bylo jasný, že se spolek bude ubírat dál bez Kariho, neb se zamiloval 120 kilometrů od Mostu. Do roku 2004 vlítl špendlík s novým kytaristou v podobě ostříleného barda Pepra (ex Malomocnost, nyní Nick Oteen ) a najednou tu byl květen a s ním nahrávání druhé desky "Báječný svět". Tentokrát v Plzni ve studiu Ex Avik pod zděšeným dohledem Mr. Rohlíka. Léto toho roku se ukázalo býti přelomové. Odešel Pepr za hlasem svého srdce do Brna ( ach ty holky) a na jeho místo se nechal ukecat Paříž ( ex OTS ). Jelo se skvěle dál a najednou...

...najednou se kapela dostala do zvláštního vakua. Sice se jezdilo na koncíky, ale vůbec se nezkoušelo nemluvě o tvorbě nových pseudosongů. Najednou někteří chlapci začali mít svých mimohudebních problémů až nad hlavu a prostě se nestíhalo…nebo nebyla chuť do další práce… zkrátka od podzimu 2004 do února 2006 ( páááni děsně dlouhá doba) se prakticky vůbec nic nedělo, až na to že se začlo hrát čím dál hůř a čím dál míň, začali se objevovat takové neomluvitelné věci jako rušení koncertů na poslední chvíly atd…

V únoru 2006 odešel předposlední zakládající člen Řehy ( z původního složení zůstal jen nezmar Filda ) a nevědělo se co dál. Naštěstí bylo po ruce řešení, které se ukázalo býti velmi šťastným. Podařilo se umluvit Šípuse, bubeníka který hrál snad s kýmkoliv ( včetně hvězdy pravěku Milanem Drobným ) a ten přinesl tolik potřebný svěží vítr do plachet. Najednou se spolek začal probouzet z letargie, najednou už je zase čas na zkoušení, najednou jsou na světě nové písně, najednou už je zase chuť hrát a hlavně už je zase pohoda…

Xixao fest

29. září 2007 v 15:20 | Jitullepunx
Ty vole, to byla akce!!!Asi před dvěma a půl hodinama jsem se vrátila. Kámoš (Xixao) pořádal fesťák v Modrý Vopici, což je rockovej klub v Praze. mno tak jsme tam jeli. Spíš z toho teda vzniknul koncík páč chcalo, tak se to přesunulo dovnitř. Číro jsem postavený neměla páč pršelo tak to nemělo cenu, ale bylo to GOOD! Koncert začal ve 4. My jsme měli jet vlakem ve 13.20. Na hlaváku v DC jsme měli spicha. Nakonec jsme platili jízdenku společně já, Bejby, Domča, Koblih, Kafka, Matouš, Šíša, Sloukyč, Bageťák....doufám že jsem nikoho nezapomněla...no ve vlaku jsme potkali i Reného a Verču. A v Praze ve Vopici dalších hafo lidiček z Děčína páč tam hrála Pozitivní Deviace a PTV což jsou DC kapelky No prdel byla nehorázná. Na to kolik jsem měla piv, vůbec jsem se ani nevožrala. Normálně já nebyla ani v náladě! To jsem fakt nepochopila
Mno nej byl ten večer!!! Asi 2 hodiny ráno. Ve Vopici bylo víc Děčíňáků jak Pražáků a to bez keců, bylo nás tam asi 20 nebo 30 a jich málo. Mazhec!!!
Pak už dohrála poslední kapela a začala bejt nuda, tak ty pingly nenapadlo nic lepšího než nám udělat takovou PUNKotéku Nám pustili Michala Davida, znělku z Happy Tree Friends, Toma a Jerryho a takový píčoviny a dělali jsme tam kraviny
A nakonec to dopadlo tak, že u Xixaa spalo 40 lidí Normálně bez keců. Počítal to Bageťák a bylo nás 40. Mazhec. Když jsme se ještě pak chtěli nasrat do nějaký NONSTOP herny tak nás se strachem v očích vyhnali, že budou zavírat...v nonstopu No nic, šli jsme teda ke Xixaovi na byt a jelikož jsme se chtěli vyspat a lidi sii nedali pokoj a furt kecali, nasrali jsme se s Bejbym do koupelny, namáčkli jsme se na podlahu která byla na délku kratší než my a spali jsme To byl mazhec...jsem zlámaná jak sviňa!No ráno to bylo v klidu, žádná kocovina (taky aby jo, když jsem se neopila) a kecali jsme ptákoviny, prostě výtlemy hned po ránu . Pak jsme mazali na vlak a jelo se dom mno ale zajímavá událost: pokaždý co jsem na nějaký akci, tak si něco udělám. Prostě třeba si vodřu kolena, lokty, modřiny, monokly a já nvm co všecko a tentokrát nic, tak už jsem pomalu chtěla slavit... No a když už jsem byla v Děčíně a šla na bus, zavadila jsem nějak vadně o betonovej odpadkáč a málem jsem si zlomila ruku. No takhle - myslela jsem si to v první chvíli páč mi ten kloub do minuty votek jak sviň. A nemohla jsem s tim hejbat. Ale už je to lepší, mám sice kloub jak bambuli a modřinu jak kráva ale asi to bude jen naraženina, přinejhoršim jen naštíplý. Toť vše co k tomu řeknu a až budou foteczky tak přiložim
___________________________________________________________________________
Tak tady jsou nějaká ta fota:
Já a zlato. Konečně spolu máme víc fotek :)
Tak tady kecáme s miláčkem a "bráchou" :) Najdete nás? xD
Ani vyspat ho nenechaj... xD
Už mažem z koncíku... bylo nás 40 xD
Důkaz místo slibů xD
U Xixaa...jako hrozný hlody tam po ránu xD

Co posmrtný život a magie?

25. září 2007 v 11:28 | Jitullepunx
Myslíš že ještě je něco po smrti? Věříš na duchy? Máš nějakou zkušenost? Já osobně moc zkušeností nemám až na to že mám v pokoji starou skříň která se sama od sebe občas zavře. xO
No na posmrtný život...jak se to vezme, nvm jestli na to věřit nebo ne...asi ale pak už nic neni....no a na duchy a tak nevěřim určitě ale může tady bejt něco nadpřirozenýho. Třeba na mimozemšťany věřim, ne takový ty zelený mužíčky xD ale třebas nějaký (nvm jak) zajímavě vypadající stvoření. No pochybuju že jsme v celym vesmíru sami. Asi je ještě nějaká planeta obydlená. Třeba to může bejt něco stejně hloupýho jako hmyz, ale třeba něco o dost chytřejšího než jsme my... Váš názor piště do komentů... ;)

Jak na kocovinu???

23. září 2007 v 22:22 | Jitullepunx
Takže to určitě znáte, když se totál vožerete a pak je vám ráno blbě jak psovi. Někdy se stane, že i ráno blejete. Tak já už jsem v tomhle trochu zaučená, co ráno dělat, aby se tak hnusně nemotal svět okolo, nebyli jste dehydrovaný a nebylo blbě od žaludku.

Nejdřív vám řeknu jak tomu předcházet:
  • Když chlastáte, nechlastejte jenom alko ale pijte zároveň i třeba džus nebo čistou vodu. Tak předejdete dehydrataci ráno.
  • Před kalbou je lepší se pořádně najíst, ale ne přežrat.
A tady co udělat, když už kocoura máte:
  • Ráno až vstanete, bude to pro vás možná těžší ale nezkoušejte to zaspat.
  • Hned si udělejte pořádnou snídani a najezte se. (Nehltejte ať to zas nevyhodíte....)
  • Pořádně se napijte, ale taky je lepší po pár lokách počkat a pak znovu. A prosimvás, nealka.
  • Když to nepomůže vezměte si ibalgin a za chvilku by to mělo bejt v pohodě :)

Charakteristika čůrání

23. září 2007 v 20:32 | Jitullepunx
Drsňák: Když dočůrá, oklepe si ptáka o mušli.
Společenský: Jde čůrat s přáteli, ať se mu chce nebo ne.
Plachý: Nemůže čůrat, když se někdo kouká. Spláchne a přijde později.
Flegmatik: Když jsou mušle obsazené, čůrá do umyvadla.
Starostlivý: Neví, kde posledně byl, tak udělá rychlou prohlídku.
Veselý: Čůrá nahoru, dolů a napříč mušlemi, trefuje mouchy.
Tupý: Rozepne vestu, vytáhne kravatu a čůrá do kalhot.
Opilý: Drží pravý palec v levé ruce a čůrá do kalhot.
Ješitný: Drží pěticentimetrového pindíka jako baseballovou pálku.
Radikalní: Kašle na mušli a čůrá na zeď.
Popudlivý: Vběhne dovnitř, chytne za zip, ten se zasekne. Nakonec se tam dostane, zjistí, že má zamotané slipy, nemůže najít otvor.Vzteky urve knoflík, čůrá do kalhot.
Šilhavý: Kouká do levé mušle, čůrá do své a spláchne pravou.
Zvědavý: Kouká na souseda a porovnává, jak jsou na tom.
Nóbl: Elegantní, předvádí se a rovná si kravatu, rozhlédne se, čůrá na zem.
Znechucený: Chvíli stojí, pak to vzdá, jde ven, po pár krocích se otočí a vlítne zpátky. Nakonec to nezvládne.
Potměšilý: Při čůráni tiše prdí, ví, že to bude na toho vedle.
Dětinský: Kouká přímo na dno mušle a se zaujetím pozoruje bublinky.
Klidný: Stojí velmi dlouho, volnou rukou drží noviny a čte si.
Zoufalý: Čeká ve dlouhé řade, zatína zuby, čůrá do kalhot.
Pragmatik: Čeká, až bude chtít na velkou a pak zvládne obojí najednou.
Mrňavý: Vyleze na schůdek, spadne do mušle, utopí se.

Punkowey řetězák :)

23. září 2007 v 18:34 | Jitullepunx
Kdo máte rádi punk nebo dokonce jste punkeři ;) dejte si tenhle řetězák na blog, vyplňte podle svýho a dolů přidejte svou ikonu pod mojí...

Jaký máš názor na Anorexii?

23. září 2007 v 18:03 | Jitullepunx
Jaký na to máte názor? Já mám na to hodně zápornej názor. Je to debilita dnešního trendu a ty pipky, co se jim to líbí, bych profackovala. Co si myslíte vy? Kdyžtak hlasujte do ankety a napište do komentů ještě něco ;) Třeba proč jste hlasovali zrovna pro to, pro co jste hlasovali...

Alkehol: videa

22. září 2007 v 22:09 | Jitullepunx

Piju jako duha

Na zdraví

Buráky


Hrabe mi...

22. září 2007 v 19:18 | Jitullepunx
Může se zdát jako píčovina, že píšu tenhle článek, ale já se potřebuju na něčem vyblbnout a můj blog (a vy co to čtete) je toho oběť xD Njn nezávidim mu chudák, furt snášet nějaký moje hlody. Už z toho musí bejt dobře na prášky, ale ještě jsem mu nezkoušela nějaký dát. Ani nvm jak se blogu dává prášek. Se ho můžu ptát jak chci a on mi neodpovídá. Jenom cení svoje špičatý zoubky, nedívá se mi do očí a ukazuje svoje kostnatý číro. xD Občas mu ho i závidim, já chci taky takový xD číro z vlasů, to už je trapný xDCo myslíte?No nic...mě zas hrabe.

EMO básničky

22. září 2007 v 17:49 | Jitullepunx

EMO jak má být
Já jsem EMO jak má být.
Nejde to už zastavit…
Je mi z toho všeho hej..
Jsem tak trochu asi gej…
Moje černé malování…
Hnedka všechny rozdovádí…
Co se týče mojí patky…
Balím na ni malé spratky…
Jinak, růžová je teďka in…
Na pozéry se nezlobím…
Natáhnu si proužky…
A do rtů si dám kroužky…
Býti EMO v téhle době…?
Prospěje to také tobě…
Budeš plakat celý den…
Je to jako sladký sen…
Kde chytneme se za ruce…
A dosáhneme poluce
Jsi-li kluk a nebo holka…
Prospěje ti EMO školka…
A co budeš dělat celý den…?
Přece řádit s Tokiem…
Potom příjde Billíček…
A ukáže ti pupíček…
Já jsem EMO celkem rád…
Páč šoustá mě teď kamarád…
Býti EMO je fakt síla…
Bolí mě pak z toho díra…
Ale spraví to pár slziček…
Já mám prdel na klíček…

Homo-EMO
Emo sem, Emo tam, Emo kam se podívám.
Holky, kluci to je fuck,
každej druhej z nás je buk.
A kdo nechce býti buk,
(není správnej emo kluk)
tak je teda bukvice.
Čumim, čumim, nevidim,
brání mi v tom patice.
zdroj: autor této básničky mi jí momentálně teď řekl a nechce být poznán :)
http://www.notstuff.com/cat/culture/emo.gif

The Exploited: videa

22. září 2007 v 17:09 | Jitullepunx

Fuck the USA

Beat the Bastards

Punk´s not dead

To video Punk´s not dead jsem bohužel nesehnala od nich jako origoš :(


The Casualties: videa

22. září 2007 v 16:55 | Jitullepunx

Get off my back

Violence

On city streets


P.N.S.

21. září 2007 v 17:21 | Jitullepunx

P.N.S.

Sestava

Pavel Bastard - kytara
Vencaro - basa
Andrej - zpěv
Ferros - bubny
Fífa - kytara
Historie:
Kapelu (no spíš cosi z čeho se pak kapela vyvinula) jsme založily v roce 1999 s Pavlem (bicí) a protože Fífák neměl co dělat okamžitě se přidal.Neměly jsme nástroje tak jsme trápily španělky a plastový trenažéry místo bicích.Místo basy s náma "zkoušel" mistr Václav P. na klávesy...no prostě prdel.Pak jsme chvíly měly zpěváka Pavla "Samaela" co byl hroznej Satan a děsnej magor ale neuměl moc zpívat a neučil se texty.A pak se stalo že si muj bratr Cypejz pořídil basu a začal snáma hrát a tim vlastně začala kapela normálně fungovat. No tak jsme tak ňák zkoušely až jsme se roku 2001 dopracovaly k prvnímu koncertu v KD Opatův a natočily jsme první demáč kterej je (aspoň podle
mě) pěkně hnusnej. Pak přišel další koncert a milej bubeník nedorazil.Naštěstí s náma hrála kapelka Mimo Provoz (R.I.P) a jako záskok za našeho bubeníka za škopky usedl Feros a sedí za nima dodnes. Odehrály sme něco kolem sta koncíků a v létě 2004 vyrazily s Destylákama na "mini turné" po Deutschlandu, Švicrlandu a Maďarsku.Od tý doby zas hrajem a zkoušíme a až se stane něco zajímavýho tak to sem dopíšu...
Někdy během první poloviny roku 2005 nás opouští Cypejz a jeho místo basáka zaujímá počernický hrdina a profesionální agresivní primitiv Vencároš. V červenci sme se dokopali do studia a spáchali tam jakejsi pokus o desku. 13 písní, teď se to míchá a až to bude tak to bude.
Založena: 1999
Styl: punk
První koncert: 2001 KD Opatův
Ješte hrajou
Město: Praha
Telefony: 775 371616
Emaily: hangover89@seznam.cz
WWW: http://www.paraziti.wz.cz

Ke stažení:


Tattoo pictures

21. září 2007 v 5:45 | Jitullepunx
počet: 22

zdroj: od spolužačky :)

Miss Smile

21. září 2007 v 4:43 | Jitullepunx
Tak co myslíte? Která smajlice je největší kóča? xD Hlasujte ;) ;) ;) ;) ;)
1)
2)
3)
4)

Co říkáš na koprovku?

21. září 2007 v 4:17 | Jitullepunx
Je to zvláštní ale znám jen dvě skupiny lidí....
1.skupina = ty koprovku úpeee milujou!!!
2.skupina = ty koprovku totál nesnášej!!!
Já se teda hlásim k první skupině. Co vy???

Řetězák!

21. září 2007 v 3:07 | Jitullepunx
Co se ti vybaví když se řekne celer?
→Zelenina
Napiš sem ovoce, který tě napadne jako první:
→jahody
Máš kluka/holku?
→ yo!
Máš hlad?
→ pořád v kuse xD
Máš nejlepší kámošku/kámoše?
→ kámošku asi ne-e ale kámoše jo-o
Černá nebo růžová?
→ černá ty vole xD
McDonald nebo KFC?
→ mě je to šumák
Punk nebo HipHop?
→ Punx not dead!!!
Skype nebo ICQ?
→ Icq. K čemu skyp když neni mikrofon ;)
Kdo má pokračovat ?
→Všichni co to čtou !!:-)) (jak řekla Francesca, od který je řetězák;D)

Hra: Tři nemluvňata

20. září 2007 v 7:46 | Jitullepunx

V téhle hře jde o to, že jste v roli pečovatele a musíte se starat o 3 malý mrňouse.....zahraj si TADY


Mega noční článek o všem...

20. září 2007 v 5:34 | Jitullepunx
Zdar nespáčové!!!
Já jsem děsná. Momentálně jsem nachcípaná, takže bych se měla spíš léčit, abych mohla na praxi. Ale já prostě nééééééééééé, musim sedět už od pondělka u compu vždycky do 4 do rána. No i když teď je po půl pátý ale to bylo vzato orientačně . Každopádně jsem si řekla, že bych mohla napsat nějakej delší článek, ale ještě jsem si ani pořádně nerozmyslela, co vám sem hodim a už tu něco ťukám do klávesnice. Tak napíšu můj momentální stav: (pomalu bych si mohla napsat erotickej inzerát )
Sedim na židli - mimochodem, opěradlo bylo nefunkční takže je bez opěradla a vypadá docela zajímavě .
Žeru tatranku - to bych nebyla já, abych si nešla v půl 4 (v tenhle čas jsem jí vyndala z lednice) něco vzít.
Na hlavě mám příšernej účes - vždycky když se chodim sprchovat, tak si musim sepnout vlasy abych si je nenamočila... no jenže já nemohla najít gumičku abych si mohla udělat drdol, tak jsem popadla 4 skřipečky a sepla jsem si na tý palici všecko co šlo. Takže teď vypadám jak kdybych měla na hlavě.....radši nic.
Na sobě mám noční košilku a tepláky - noční košile, která holka to nenosí že jo, to by bylo v klidu (až na to že ta moje je s medvídkama) ale ty tepláky k tomu, to je jak pěst na voko ale co, vzít jsem si je musela, mám v pokoji kládu jak svň a jsem líná zapnout topení.
Chlastám čaj a tonic zároveň - Tak ten tonic to by nebylo špatný ne? no čaj normálně taky ne jenže až na to, že ten čaj tu mám už od rána (asi 10.30) a ještě jsem ho nebyla schopná celej vypít. Podotýkám ještě, že když bylo 18.30, byl ještě plnej....

No asi si teď říkáte, jak dlouho asi sedim u PC když jsem si v půl jedenáctý ráno dělala čaj a vyprávim vám tu jeho historii...no jo. Dlouho! Sedim tu asi od 10 od rána doteď. Bez pauzy. Sama sebe nechápu jak můžu bejt takovej maniak. Internet jsem "dostala" v červenci (ve stejnou dobu jsem začala s blogem) a kámoši vždycky: "No teď jseš z toho mimo, ale počkej, ono tě to za 14 dní omrzí."
Neomrzelo! A už bude skoro říjen a každej den jsem na pc ALESPOŇ ty 4 hodiny minimálně. Většinou samozřejmě víc. Takovýhle rekordy to jsou jenom když jsem nemocná, nebo třeba když byly prázdniny a nebylo do čeho píchnout.

No to byla taky nuda - ty prázdniny. Fakt nejnudnější ze všech. Prachy nebyly vůbec. Plánovala jsem si fesťáků jak sraček a nic. Ani Anťák, ani Mighty, ani Pod Parou ani Povaleč, kde byl dokonce vstup zdarma, ale nebyli money na cestu! Prostě absolutní smůla!!!Jedinej fesťák kde jsme s pár lidma s DC byli, tak to byl Útulek fest. Jenže ten nepočítám do prázdninovejch akcí, páč byl v červnu. To to letí ty krávo.No když tak nějaký ty fotky z Útulku TADY a TADY!
Jo a pak byl ještě Summer River Fest, jenže ten pojem "fest" tomu byl hodně vzdálenej. Ne že by to byla píčovina, byla to dobrá akce, ale prostě na to že to měl bejt fesťák tak se to různě přesouvalo, nvm, organizátoři měli asi v tom těžkej bordel... a nakonec byla ta akce v Ulitě (Ústí n.L.), takže to byl vlastně koncert. Ani nvm jestli mám přiložit i další foteczky...i když asi ne...jenom když budete chtít, tak se na ně koukněte TADY. Párkrát tam někde budem i my co jsme tam jeli z DC (Já, Bejby, švára a Mamut).

No kam až jsem se dostala Od toho, že jsem spáč...přes můj momentální vzhled...po fesťáky. Dobrý ale neni to tak vtipný jako od 2. světový války ke Koblihám (to na mě vybalil mladej dneska na icq). Tak během tohoto článku jsem se napravila a čajík do sebe konečně naklopila.

To vám taky musim vykecat. Dneska jsem odpoledne dělala něco na netu (asi psala na blog ) a vzala do ruky ještě zavřenou petku s tonicem. A jak jsem byla zamyšlená a začuměná do skla (monitoru), nepočítala jsem s následky otevření láhve. Totálně to vystříklo, takže Xicht od tonicu, triko od tonicu, stůl od tonicu a klávesnice (která to samozřejmě schytala nejvíc ). Ještě teď je volepená.No a jelikož se mi tahle krásná příhoda stala zrovna když jsem si psala se spolužákem, musela jsem mu to ihned napsat, jelikož jsem byla strašně fascinovaná tim, jak se mi to krásně povedlo. A on mi na to napsal: Ty jseš ale blboučkatá Blboučkatá, to je prostě úžasný slovo! Objev roku! Hláška

No nic....už nvm co psát. Asi tenhle mega článek už ukončím.Každopádně spát ještě jít nehodlám (-jsem to ale cvok) a možná i ještě nějaký ty články napíšu...a možná taky ne. Uvidim. Mějte se krásně (skládejte básně) a nezapomeňte papat ve čtyři ráno tatranky a otvírat tonica když čučíte na sklo a jste myšlenkama jinde.

ČAW!!!!!!!!