Říjen 2007

Punk love ♥

31. října 2007 v 14:42 | Jitullepunx
No stejnak to prostě vypadá hustě když se líbaj dva číratý xD

Nedělám nic jinýho

30. října 2007 v 17:16 | Jitullepunx
No já jako nvm ale nemam co psát vůbec a akorát tu jsou samý bleskovky a ty hodnocení blogu. Ty vole jak tenhle blog dopadne :(

Ne že by mi to vadilo, já ráda hodnotim blogy a dělám bleskovky, ale prostě neni den kdy bych nenapsala aspoň jedno hodnocení bo bleskovku :(

No a jestli chcete ohodnotit blog, tak najdete link v zajímavých odkazech ;)

Sorry no...

29. října 2007 v 21:58 | Jitullepunx
Čawes!!!
Já se omlouvám lidi, ale poslední dobou nějak nestíhám, to víte, chlastám jak protržená .... nééééé ba ne.... no ale jo prostě jo no a nebaví mě už sedět furt u PC. Nenapadaj mě žádný články... vy nepíšete komenty... mno nic. Prostě mě to neba. No budu tady furt strašit, ale asi nic moc článků už nebude no. Jsem lemra. Možná když se mi bude zdát nějaká kokotina, nebo se mi něco zajímavýho stane, napíšu, ale teď fakt nevim co psát jako. Tak se mějte a čuzzzzzz...

Bill: Jsem Homosexuál

27. října 2007 v 19:07 | Jitullepunx

STORY xD

je z tohohle bezva blogu...

Bill a Tom přešlapovali před výlohou obchodního domu. Jejich hrdá maminka je držela za ručičky a rozplývala se nad novým modelem Billových botiček.
"Jsi tak sladký drahoušku!" usmívala se a Bill s Tomem se na sebe zaculili. Milovali nákupy se svojí drahou máti, která jim vždycky dokázala vybrat to nejkrásnější oblečení, které pasovalo k jejich image. Zítra měli mít koncert a těšili se na své jedenáctileté fanynky.
(více: klik na celý článek)

What was happen in their room???

27. října 2007 v 18:58 | Jitullepunx
Dobrá úchylárna, je to delší ale stojí to za to si to přečíst xD

Tom and Bill:

What was happen in their room???

,,Dneska to bylo parádní," vydechl Tom a svalil se na bíle povlečenou postel. ,,Některý ty holky byly fakt super. A ochotný," rozesmál se.
,,No jistě…samý dávačky. Copak ti nejde o nic jinýho?" zeptal se podrážděně jeho bratr Bill, zatímco si odličoval řasenku.
,,Ne nejde. A ty by sis měl taky začít trochu užívat, nebo si v dalším čísle Brava dozvíš, že seš určitě gay," zaútočil Tom na své dvojče.
,,Tak to se pleteš, brácho. Dozvím se tam, že jsem lesba," konstatoval smutně Bill a vyhodil odličovací tampónek do koše. Tom se rozchechtal tak, že si málem přišlápl dredy, které měl beztak plné brouků. Když byl konečně schopen slova, rádoby svůdně se podíval na svého bratra.
(více: klik na celý článek...)

Malí punkáčkové

26. října 2007 v 15:46 | Jitullepunx
Nemam ráda děti ale mimina s čírem jsou úžasný xD Zvlášť když jsou jenom na obrázku a neslyšim je řvát xD..... více klik na celej článek....

Kolik vážíš? Ehm... :))

24. října 2007 v 0:15 | Jitullepunx
Tak co, kolik vážíš? A neřikej mi, že si v anketě nevybereš odpověď, několik kilo z toho přece vážit musíš!!! muhehe!

Sen: Viva la revolution

23. října 2007 v 22:42 | Jitullepunx
Další fuckt kuriózní sen, co se mi zdál ze včerejška na dnešek a kterej jsem absolutně nepochopila. Zdálo se mi, že jsem prostě utíkala z náměstí na tyršovku a se mnou i nějaký ostatní lidi a mezi nima byli i nějací punkeři. No a nvm co se dělo, každopádně asi něco vážnýho, protože se každej bál a nevěděli jsme kam utýct tak jsme skončili na zastávce a všichni řvali: "Viva la revolution!"

Nechápu

Sen: Anti-TH

23. října 2007 v 18:16 | Jitullepunx
Zdálo se mi o spolužačce ze třídy. Nebudu jmenovat radši že jsem šla před ní po schodech ve škole a ona šla za mnou v pruhovaný růžovočerný mikině se značkou Tokio Hotel:-Dvíte, jak maj takou tu značku....jakoby svoje logo nebo co :-DNo a Míša ze třídy šla vedle ní a řekla: "Ty máš ráda Tokio Hotel?" A ona: "No úpe hodně!" A já se na ní otočila a řekla jsem: "Fuj běž ode mně!"


Takovej ANTI sen se mi fuckt ještě nezdál


:-D

Moc piju... -:)

22. října 2007 v 23:01 | Jitullepunx
Ty vado, už jednou jsem psala článek ve kterym bylo, že mám na stole čaj i tonic...
A teď je to ještě horší!!!!!!!!!!
Mám na stole 3 hrnky a 1 pet lahev.
  1. hrnek: šťáva
  2. hrnek: tang
  3. hrnek: mlíko
  • petka: sprite
Jsem já normální???

Ta to přepískla...

22. října 2007 v 21:39 | Jitullepunx
No jako piercing je úžasnej všecko, ale tahle slečna toho má na můj vkus moc... skoro jí nevidim na tlamičku :)) to se mi zdá přehnaný, trošku bych ubrala...ale na obrázku je to mazhec!

Já se asi ještě hledám...

22. října 2007 v 0:01 | Jitullepunx
Divnej název článku co? :)) Nevim ale jak jinak to nazvat. Zjistila jsem totiž, že jednou jsem s blogem spokojená a jednou vůbec! Prostě ty všecky články co tu mam... třeba s rubrikou Punx my live jsem spokojená maximálně, stejně jako Fuck me. Páč tam jsou prostě věci z mojí hlavy, co si složim článek sama a píšu co chci, když nepočítám v Punx my live podrubriku Anti... to vlastně koluje po blogách takový ty anti-kecy xD
mno, ale třeba rubrika Crazzzzyyy...ta je sice v pohodě, zábava je tam, všecko co mě zaujmulo a čemu jsem se tlemila... ale je to prostě zkopčený. Někdy si řikám že si založim další blog... a ten už bude vlastně čistě jenom o mě, mejch myšlenkách... na druhou stranu je mi to líto, páč bych se nestíhala věnovat oboum...
No nevadí, tohle byl jenom takovej výlev. :)) normálně samozřejmě budu pokračovat, ale asi trošku omezím rubriku Crazzzzyyy v který je toho podle mě až moc a budu rozvíjet články, který budou mejma slovama napsaný nebo kterých prostě budu autorem... Uvidíme... Co myslíte?

Veslák kalba - oslava narozek

21. října 2007 v 19:37 | Jitullepunx
Tak teď kdy to bylo.... :D Myslim, že nějak 14.10. nebo 13.10. Slavili jsme dokonce 5 narozenin xD
Moje, Bejbyho, Pinďi, Kasína a Wajgla. xD Takže kalba jak hovado...asi si nevzpomenu na všecky co tam byli, tak to vypisovat nebudu ale bylo nás asi 20, možná 25. :) mno, co vyprávět :) Bumbalo se, slavilo se. Potom nám zahrála naše rozrůstající se kapela :))) Nebudu řikat název, nevim jestli jim zůstane, ani jak to bude, to uveřejnim až třeba už budou koncertovat. No složení: :))))
Papra- zpívá

Berry- hraje na bicí

Šíša- basovka

Pinďa- kytara
No jako musim říct že na to že začínaj jsou mazecoidní a Papra má dobrej ječák :) No válej! Nám tam uspořádali takovej soukromej "koncík". Tak jsme hodnotili :) Už teď vim že budu fanynka, dokonce mam podepsanou paličku xD.
Mno a nvm co říct, prostě se chlastalo. Kluci udělali na ohni papání, nevim sice co to bylo xD ale bylo to výborný, to jako mňam!!! :) S Bejbym jsme o5 chrněli ve zkušebně, takže paráda. Vlastně to celkem bylo dva dny, ale poprvý to nebylo nic moc, bylo ns tam 5, až druhej den přišli lidi :) Ráno byla celkem sranda, některý lid byli furt vožralý :)))) (např. Zéťa nebo Bruno) a některý měli slušnýho kocoura (př. Sporty) :)) My s bejbym jsme se pak ještě stavili u vietnamců a koupili si rohliky, sejra a džus :) No prostě super!! Nevim co dál říct, fotky asi budou mluvit za vše ;) :

Zatim jen jedna, později přidám ;)

Uáááááááááááááááá

19. října 2007 v 15:34 | Jitullepunx

Asi se pochčiju xD čumte na to, chudák týpek :)))))
Zapařim si GTA :D

18. října 2007 v 17:18
Tak jsem se normálně rozhodla, že si po dlouhý době zahraju gétéáčko Páč od tý doby co mam net, tak jsem hrála asi 2x což je docela mazec, páč jsem dřív pařila furt. A o Simsech ani nemluvim....ty už jsem taky nehrála ani nepamatuju.... mno vlastně net mám dlouho jako blog tak se klidně koukněte jak je to hafo (archív)

Mno tak j jdu na chvilku pařit. Zatim mi pište komenty, ať se mam pak na co těšit WinkyWinky

Tak se zatim mějte a pište děti

Čaaaaaaaaaaaw!

Mr. Bean - fotomontáže

16. října 2007 v 17:40 | Jitullepunx
Obrázek “http://svetpohladnic.sk/pohladnice/obrazky/blaznivy-mr-bean-ate048.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
http://f.freeblog.hu/s/z/e/szelsokozep/files/Mr%20Bean1.jpg
http://www.ropacek.cz/engine/bean.jpg

Pascal Pinona: dvouhlavý muž

15. října 2007 v 22:29 | Jitullepunx

Žil v Mexiku v prvních desetiletích tohoto století. Druhá hlava byla s první spojena prostřednictvím společného mozku. Nebyla samostatně funkční, jen mrkala a hýbala ústy. Když první hlava přijímala potravu, na tváři druhé hlavy se objevil spokojený výraz.


Můj názor: No kdybych měla já dvě hlavy tak to potěš prdel. Bych si musela stavět číro asi jenom na tý malý :(....................xD


Paolina Maistero: Nejmenší žena na světě

15. října 2007 v 22:24 | Jitullepunx

Byla nejmenší žena na světě. Měřila 61cm a vážila 4 kg. Pocházela z Holandska a měla normální rodiče. Zemřela ve věku 19 let na zápal plic.

Můj názor: Jako panenka :) ale umřít v 19-ti bych nechtěla :( to by mě asi brzo čekalo...a bejt tak malinká má svoje nevýhody!

Člověk nosorožec

15. října 2007 v 22:15 | Jitullepunx

Tohoto člověka příroda obdařila tak, že mu z nosu vyrostl roh, podobný zvířecímu.

Můj názor: Tak to je mazec...i když se podíváte nejenom na ten nos ale i pusu...fakt neuvěřitelný. Podoba.

John Eckert: Chodí po rukou

15. října 2007 v 22:09 | Jitullepunx

Žil v letech 1911-1967. Byl velmi hudebně nadaný, hrál na klavír, saxofon a dirigoval orchestr. Absolvoval mnohahodinové vycházky po rukou a proslavil se ve filmu Kalela.

Můj názor: Tak bez nohou se dá říct že se narodí dost lidí :) ale tenhle týpek toho dobře využil :) a navíc umí stát na jedný ruce, potleeeeeeesk!