Říjen 2008

Knihy o drogách

30. října 2008 v 23:07 | OiPig
Napadlo mě vám napsat něco o knihách s drogovou tématikou, které jsem četla. Budu ráda, když mi napíšete do komentářů třeba typy na jiné knihy o drogách, nebo vaše názory na tyto knihy...

Tattoo pictures 3

30. října 2008 v 9:38 | OiPig
Počet: 7
Zdroj: google

Jsem ve school a nudim se...

30. října 2008 v 8:40 | OiPig
Hoj, teď jsme ve škole a máme dvě hodiny kompy. Takže snad budu moct přidat pár článků, nudim se, tak proč ne...

Tak já jdu udělat nějakou práci (ICT) a pak začnu tvořit články a tak dál........................

Korpiklaani

29. října 2008 v 22:53 | OiPig
Já sem o těch manicích musím něco dát :)))

HISTORIE:

Korpiklaani (finsky lesní klan) je finská folk metalová skupina z Lahti založená v roce 1993 pod jménem Shaman. Zakladatelem kapely byl zpěvák a kytarista Jonne Järvelä. Do roku 2003 hrála kapela písně se sámskými texty, zatímco od této doby (kdy byl název změněn na "Korpiklaani" pro odlišení dnes už neexistující brazilské kapely Shaaman) jsou texty psány anglicky a finsky. Hlavními tématy písní je finská a laponská příroda, mýty Finů a Sámů a pro Finsko typický alkohol. Především v éře Shaman, ale i nyní užívá občas Järvelä jako jeden ze stylů zpěvu také sámský joik.


♥ Můj nejoblíbenější song od nich:Škola :-/

29. října 2008 v 22:14 | OiPig
Řeknu vám, že čím jsem starší, tím víc mě ta škola sere a těžce nebaví :( Prostě se tam ani netěším, nudím se tam, nic mě nebaví. Kvůli tomu mám vždycky zkažený dny. Třeba teď mě přepadla dementní nálada, protože vím, že za chvíli půjdu spát a ráno se mi nebude chtít z vyhřátýho pelechu do vyjebaný školy. Tam, když mám blbou náladu, tak prudim a pak jsem (prej) drzá na učitele. Jenže mě nebaví, aby mě furt nějakej zmrd buzeroval. Aaaaaaaa! Já bych to normálně zrušila a celej život si válela špeky u počítače nebo v hospodě :D Pomoc!!!

Blog o potkanech

29. října 2008 v 16:03 | OiPig
Tak jsem si založila novej blog o mejch potkanech, jak sjem slíbila. Najdete tam "dotazníky" mých potkanů, příběhy mých potkanů, potkaní info, spoustu fotek apod. Mám ho chvilku, takže tam zatím toho najdete jen pár, ale můžete se kouknout ;)

http://jitullerats.blog.cz


Moji potkánci - nové info

28. října 2008 v 16:38 | OiPig
Asi už většina víte, že se mojí samičce Punky narodilo 20.9.08 dvanáct krásných miminek.

Horoskopy :D :D :D

26. října 2008 v 10:01 | OiPig
BERAN: Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podceňuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí. Jsi chcípák, protože máš problémy s erekcí.

BÝK: Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ. Většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskáš. Jsi blbý komunista.

BLÍŽENCI: Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, že jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále čvachtají v bahně incestu...

RAK: Máš hodně empatie a porozumění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravné hovado. Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemu žiješ na podporách, a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí jenom raci.

LEV: Myslíš si, že jsi zrozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku, tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské potvory, co mají raději onanii než skutečný sex.

PANNA: Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvé malicherné hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici a pasáci.

VÁHY: Jsi umělecký typ - to proto, že se neumíš vyrovnat se skutečným světem. Jestli jsi chlap, tak jsi určitě buzerant. Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a mínus pětimilionem. Většina žen ve znamení vah jsou lehké děvy. Každý člověk narozený ve znamení vah chcípá na AIDS.

ŠTÍR: Nespolehlivý a podle všeho vychcaný. Vrchol dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v sobě ani gram morálky. Jsi ten největší špinavec v celém zvířetníku. Díky bohu většinu Štírů ještě včas vodkráglujou.

STŘELEC: Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem pro srandu. Jsi jen malý bezcenný sráč.

KOZOROH: Jsi konzervativní a z rizika se vždycky nasereš. V podstatě jsi bezcharakterní spekulantský hovňák. Nikdy se nikdo důležitý v tomto znamení nenarodil - kromě Arnolda Benedikta. Naštěstí je většina Kozorohů impotentní.

VODNÁŘ: Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a ten tvůj blbej ksicht nemůžou ani vystát.

RYBY: Máš živou fantazii - často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo FBI. Máš mimořádně malý vliv na své přátele a známé, často si stěžují, že v jednom kuse demonstruješ svoji sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka.

Tento článek jsem našla v časopisu Trnky-Brnky a pracně opsala do počítače, takže ani nezkoušejte kopírovat... Jináč mě docela překvapuje, že některé ty horoskopy na lidi co znám celkem i sedí :D

Muselo to být :D

22. října 2008 v 23:39 | OiPig
Prostě zase změna :D Design s Beki nám tady moc nevydržel, tak jsem nahodila zase něco černo-růžovýho, tentokrát design s punkerkou. Tak co myslíte? :) Mě se to líbí víc, neni to až tak přeplácaný :)Skoro mě sere, že je pozdě a musim spát jinak nevstanu, nejradši bych to tu dodělala :))) Konečně to tu snad vydrží. Dneska už je pozdě a jdu spát, jinak zejtra ještě nějak namačkám víc článků do sebe (chci mít míň rubrik) a poupravim ještě nějaký chyby. Tak zatím pište ;)

Mimochodem, že by starej design byl příčinou mojí blbý nálady? Udělala jsem si novej a najednou se furt chechtám :D Njn, jsem divná...

Lidi se měněj a já s nima...

22. října 2008 v 15:47 | OiPig

Divnej název článku? Možná, ale je to tak. Myslela jsem si, že můj styl je pro mě prostě svatej a že číro na hlavě je moje hrdost :) Jenže ono to tak úplně není. Prostě musím říct to, že snad stárnu nebo co... Už mi to prostě nepřijde tak super. Ne, že by mi najednou přeplo v palici a najednou neměla ráda punk - to NE! Jen jsem prostě dospěla k názoru, že číru dám asi brzo sbohem. Nechám si po stranách možná narůst vlasy. No, možná mi hrabe jen poslední dobou a za chvíli si budu vyčítat, jak jsem tohle někdy mohla říct, ale přemýšlím o tom. Jako podholený strany mít prostě chci, ale ne tak úplně, jako mám teď. Dřív jsem měla hustý číro, ale tím jak to furt tupírujem, tak ztrácim vlasy a přijde mi, že už je nemám tak bohatý, ale docela dost řídký a je to hnusný :( Takže je asi trochu zregeneruju, i když barvení haluz barvama si rozhodně neodpustim...

A to mluvím zatím jen o vlasech - přijde mi, že docela měním i styl a názory... Provokativní a výstřední oblečení se mi líbí furt, ale zjistila jsem, že to co jsem dřív nosila bych na sebe už nevzala. Třeba volný mikiny jsem dřív milovala - teď bych radši nějakej manšestrovej kabát :))) Asi si ho nechám ušít. Prostě jak jsem si ostříhala tu ofinu, přijde mi, že se ke mě hodí něco jinýho - extravagantního, ale ne tak moc "punkovýho". Do hajzlu to se kokotsky vysvětluje... Prostě miluju punk, ale už nepotřebuju nosit nášivky, placky, skotskej vzor, trika s kapelama chápete? Chtěla bych něco podobnýho ale nápaditýho a svým způsobem originálnějšího. Nevim, jsem blázen :D

Další změny: Dřív jsem opravdu nenáviděla růžovou, když nepočítám vlasy...dneska si vezmu na sebe i růžový silonky, protože mi přijde hustý, že růžovou nosej bárbíny, a když si vezmu růžový silonky třeba k triku Exploited, přijde mi to jako dobrá haluz.... Nebo - dřív se mi nelíbilo namalovaný obočí...dneska to fakt žeru a přijde mi to nesmírně krásný, zvlášť k tý ofině co mám se to hodí :) Nebo dřív jsem nechápala, jak někdo kdo má číro, si ho prostě už nestaví ale pořád ho na tý hlavě má...teď už to prostě začínám chápat... Je to divný o tom takhle uvažovat.

Nebude to tím, že už mi není patnáct, ale devatenáct?

Všechno se sere!

20. října 2008 v 22:40 | OiPig
Poslední dobou je všecko na píču. Na fórech se furt hádaj punkáči s punkáčema, naživo se rvou a nadávaj si stylem "Ty seš hovno, já jsem punk!" Kolikrát někde potkám punkáče, kterej dělá že mě nevidí místo třeba aby aspoň kejvnul na pozdrav nebo přímo pozdravil (jak už to mezi náma bejvá, bo spíš bejvávalo...).

A nejen to - samozřejmě mě sere celá naše zpíčená škola, porafala jsem se s mistrovou, která mi tvrdila:
"Kdybys věděla, co se o tobě říká ve škole..."
"A co jako, já se chovám slušně!"
"No, to nemusíš vědět."
"Mohla bych, když se mě to týká!!!"

Mimochodem - ve škole se slušně chovám a najednou tohle? Kvůli hadrům předpokládám...tak ať táhnou do píče.

Cikánky mají mekty, dikantky mají mekty, hopeři mají mekty, báby mají mekty, všichni mají zkurvený vyjebaný mekty. Běžte si nafackovat!

Video - Úžasnej potkan :D

19. října 2008 v 20:47 | OiPig
No, já z toho opravdu nemůžu - to je zlatíčko :D Posuďte sami :D

Budu mít nový vlasy :)

17. října 2008 v 12:22 | OiPig
Nazdar,
mno asi jste si všimli, že nejsem ve škole. To je tím, že jsem vstávala v 10 tak jsem se na to už vybodla :D


Na dnešek se hafo těším. Mamka mi nechala na stole 250Kč, ať si koupim nějaký barvy na vlasy, co mi slíbila :) Takže až budu schopná jít, půjdu si někam koupit černou, fialovou a růžovou. Mám plán, že si ostříhám takovou tu luxusní ofinku do špičky (viz. obrázek), kterou i s postranníma pramenama obarvim na černo. Zbytek číra bude půlka růžová a půlka fialová. No a ty krátký strany půjdou taky na černo :) Pak přijede Bejby, kterej chce taky nějak pěkně obarvit číro a budem luxusně připravený na Neziskovky, který mají bejt 25.10. v Ústí :) A tam s Bejbym rovnou oslavíme krásné výročí - 31.10. spolu budeme přesně 2 roky :) ♥

Mimochodem, na obrázku je typka, kterou jsem kreslila na výtvarce. Kreslim trochu jinak, má oči moc u sebe a kulatej ksicht, ale to pro to, že jsme k tomu měli předkreslenou šablonu, tak jsem to prostě musela vytunit :( Jináč takhle podobně chci ty vlásky, proto jsem nakreslila zrovna tohle :)

Já a PUNK

16. října 2008 v 21:38 | OiPig
Napadlo mě docela dobrý téma, jelikož jsem o tom tak přemejšlela... Myslím, že to tak má každej punkáč - prostě to, že rozhodně nemá všechny názory, co souvisej s punkem...to snad ani nejde, nebo takovejch je málo... Takže vám chci říct, jak to mám já:


Pro co v punkovejch názorech jsem:
 • A.C.A.B. - myslim, že někdy to cajti docela přeháněj s tim buzerovánim. To, že jsou policajti neznamená, že budou píčovat na kdekoho.
 • Anti-politika - politiku jebe každej, nejen pankáči. A myslim, že všici každýho jenom serou. A nejvíc mě nasrali s tim jejich vyprcanym radarem.
 • Anti-nazi - náckové jsou prostě zasraný prasata, necvim jak někdo může něco tak hnusnýho vyznávat.
 • Pseudopunx - s tim asi tehdejší pankáči moc problémy neměli...dneska už je všecko jinak a najdou se kokotci, co si vezmou nášivku a jsou z nich "strašně drsný pankáči"...
 • Společnost - povrchní, kritická, netolerantní. Každej by si měl hledět svýho, ne buzerovat co to mám na sobě!
 • Násilí - je to kokotina, serou mě ty zasraní náglové nebo cikáni jak jdou ve dvaceti na jednoho a je to strašně drsný!

Co se mi v punku příčí:
 • Antifa - sorry, ale fakt ne. V něčem jsou to samý jak fašos - furt nějaký bitky a tak. Hovadina. Fanatismus. Asi tak...jsou i výjimky, ale... o tom už tu jeden článek je.
 • Anarchy - ta nikdy bejt už nemůže, lidi se prostě tolerovat nebudou...zasraná společnost. Nevěřim v ní a nebudu v ní naivně věřit.
 • Rasismus - myslim, že "Čechy Čechům" mají něco do sebe. Nebylo by lepší mít prostě Čechy bez přistěhovalců?
 • Konzum - no jo, součástí konzumu prostě jsme a já si v mekáči klidně ten hambáč dám.
 • Fet - punk není o fetu, ale přiznejme si že i mezi námi se hoooodně feťáků najde. A nemyslím tím jen feťáky, ale i lidi co hulej (ty mezi feťáky neřadím!). Stejně ale drogy nesnášim, ať je to jakákoliv kromě chlastu a cíg...

Oni jsou tak úžasný ... ♥

15. října 2008 v 22:39 | OiPig
To je tak úžasný, když vidim radost těch dvanácti mrňousků, když dostanou nějakou dobrotu.

Máte z něčeho FOBII?

15. října 2008 v 20:59 | OiPig
Napadlo mě další téma, který je mi šitý na míru :D Jaká je vaše fobie? Skoro každý člověk má na něco fobii...můžou to být pavouci, hlodavci, uzavřené prostory, výšky... Jaká je ta vaše fobie? A trošku se prosím rozepište jak s ní bojujete, jak jste na to přišli, atd. :)


Já mám úplně strašnou fobii ze sršní, vos a včel. Nechápu proč ale je to tak. Divný je, že mě nějak bolest nevadí... Prostě se jich šíleně bojim. Za život jsem dostala asi 20 žihadel a stejně :D Vidim něco takovýho a zdrhám!!!

Další fobie od dětství - Výtahy. Ne uzavřený prostory, ale prostě výtahy. Měla jsem z nich noční můry, občas se mi o nich zdá i teď (viz. rubrika - moje přiblblý sny). Snažila jsem se s tou fobií bojovat, což se mi docela dařilo, ale dosud jdu radši pěšky po schodech než abych jela výtahem...

Sny o výtahu, potkanovi a hustym klubu

15. října 2008 v 20:44 | OiPig
Musím se vám pochlubit, co se mi včera zdálo za sny :D Veeeeeelmi zajímavý :D

O VÝTAHU - To bych nebyla já, aby se mi po dlouhý době nezdálo o výtahu. Jako malá jsem z nich měla totiž děsnou fobii a popravdě ani dnes mi neni moc příjemný jezdit sama výtahem. No a zase se mi zdál haluzní sen, že jsem byla s někym v nějakym paneláku a tam byl prosklenej výtah. Před našima očima se prostě utrhly ty lana a ten výtah se sunul dolů a závaží se nějak zapříčilo o něj. No fuj, to bylo hnusný!

O POTKANOVI - :D no jo, já a potkani. Se mi zdálo že jsem byla s někym v nějakym sklepě, kde byla uplně halda harampádí a já to tam prohrabovala a našla jsem černobílýho potkana s šátkem na krku :D Pak se tam nějak objevila Eva (Ewáááák :D), řekla že je její a utekla s nim pryč :D

O HUSTYM KLUBU - v baráku naproti našemu je takovej krám a mě se zdálo, že nad tim krámem udělali novej punkovej klub. Ale tam to bylo strašně hustý kurvaaaaaaa :D Oupe samý pankáči tam chlastali vždycky. Bylo jich tam furt mraky :D Já když se ráno vzbudila tak jsem byla nasraná že tam nic takovýho neni ...

Váš nej song???????

13. října 2008 v 0:01 | OiPig
V tomto článku kupodivu tentokrát nenajdete žádnou anketu, tudíž má to fungovat jako diskuze. Jaký je váš úplně nejoblíbenjěší song? Je to těžký, co? :) Já taky asi nemám jen jeden - nejoblíbenější písně dělím na skupiny:

1. Nostalgické - ty co mi připomínají staré punkové časy. Ty, které neposlouchám vůbec nějak často, ale mám z nich husí kůži. Ty na kterých jsem začínala.

2. Momentální - písničky, z kterých mám jednu dobu husinu, která časem odezní. Některé se mi pak už nějak líbit přestanou. Některé se však časem promění na tu skupinu nostalgických :P

U mě je absolutně nostalgickou písní Punk´s not Dead! od Malomocnosti Prázdnoty... Není nejoblíbenější, ale mám na ni největší vzpomínky.

Galerie fotek

11. října 2008 v 20:38 | OiPig
Zde najdete galerie fotek na 3 témata:


> MY DVA <

- v této galerii najdete fotky moje a mého miláčka -


> LIDIČKY <

- galerie fotek lidí, co mi nejvíce přirostli k srdci -


> PAMÁTEČNÍ <


- fotky z koncertů a akcí, na které mám vzpomínky -


> FOTO-PERLIČKY <

- co dodat, prostě srandovní fotky, co se nám povedly -

> POTKANI <


- moji potkaní mazlíčci a jejich bydlení -

10.10. Zóna A - Ústí n. L.

11. října 2008 v 12:35 | OiPig
Včera jsme byli v Ústí nad Labem na koncertě: Zóna A, Ma-Pa-Ho, The Fialky, Proti Směru.

Ne, že bych nějakou z těchto kapel měla přímo nějak v oblibě. Ano milí pankáčové, já Zónu A prostě nemusim :P Pár písniček se mi teda líbí ale doma si ji jen tak neposlechnu. Některý písničky od Proti Směru jsou fajný, takže mi nevaděj, fialky vyloženě nemusim a Ma-Pa-Ho mi vlastně až tak strašně známý nejsou, ačkoliv už jsme byli na několika koncertech, kde hráli. Vlastně jsme tam jeli spíš za zábavou, než za kapelama.

Cesta tam byla absolutní chaos :D Dělali jsme oupe těžkej bordel, jak ve vlaku, tak všude po ulicích. Jeli jsme samozřejmě na černo, průvodčí na nás chtěla volat cajty, ale nakonec to z jakýhosi záhadnýho důvodu neudělala, takže nám to prošlo.

Uvnitř v klubu to bylo chvilkama dobrý, ale že by to byla nějaká extra zábava se zrovna říct nedá... No prostě celkově bych ten koncík ohodnotila slovy: "Nic moc." Asi jsem na tohle trochu náročná. Možná se mi asi nelíbilo, jak byl areál vyřešenej, přišlo mi to jako takový velký "nic". Ale zas je pravda že podium bylo postavený hodně dobře.

Na to, že tam prostě bylo lidí jak sraček, kam krok, to známej, a prachy mi zbyli i při cestě domů, (což se jen tak nestává, páč na koncertech vždycky všecko utratim :D), nebylo to úplně suprový. No, snad mi to vynahraděj Neziskovky, na který koncem měsíce jedem :))

Až budou fotečky, tak dodám a tady máte plakát: