Listopad 2008

Sen o záškole

30. listopadu 2008 v 23:02 | OiPig
Vsadim se, že nikdo tak "originálně" za školou ještě nebyl :D Já v mym snu jo :D

P!NK

30. listopadu 2008 v 22:49 | OiPig
Co dodat... podle mě je zpěvačka Pink prostě krásná a basta. ;)

The Offspring - videa

30. listopadu 2008 v 22:31 | OiPig
Offspringy jsem dřív měla dost ráda a poslední dobou se k nim dost vracim :) tohle jsou videa (songy), co žeru nejvíc...

"Starý" tu moc dlouho nevydržel...

30. listopadu 2008 v 21:00 | OiPig
Změna vzhledu blogu po čtyřech dnech - můj rekord :D

Sen o mimozemšťanech

27. listopadu 2008 v 16:19 | OiPig
Dneska se mi zdál dost zajímací sen...

Pohádka o Červené Karkulce

27. listopadu 2008 v 8:38 | OiPig
Jsme měli napsat něco do wordu o počítačích a mě napadla pohádka :D

Naše hlášky :D

27. listopadu 2008 v 8:23 | OiPig
Rozhodla jsem se, že vám tu napíšu nějaký hlášky, co kdo kdy použil :D Chci je tu mít pro vzpomínku, asi si bohužel nevzpomenu na všecky :D

Změna vzhledu blogu

26. listopadu 2008 v 15:20 | OiPig
Tak jsem byla nucena (sama sebou :D) změnit design. Nevydržim mít jeden design dýl jak měsíc, je to jak s barvou na vlasy :D Tak se jukněte, co bylo a co je a nechci po vás nic jinýho, než hlas do ankety a pokud možno koment ;)

New...

24. listopadu 2008 v 21:25 | OiPig
Asi jste si všimli, že mám opět novej design...sorráč, ale dneska na to už seru, jsem z toho na prášky, budu pokračovat zejtra. Teď jdu pařit hry :P Bye!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Punk´s not...

24. listopadu 2008 v 15:56 | OiPig
Proč tenhle článek? Spousta lidí si myslí, že věci níže uvedeny k punku neodmyslitelně patří a s těmito názory jsem se setkala i osobně. Tak si v tom udělejte prosím vás jasno ;)

PUNK´S NOT...

 • Fet - tohle si myslí převážně důchodci a náckové (i když, ti si to vymýšlí jako důvod, proč nás nesnášet). Je to maximální píčovina. Feťák může bejt i diskant, hoper, kdokoliv. Společnost s tím ale spojuje většinou punkáče, protože si myslí, že to tak prostě je. Ne, není. Nesnášim drogy a nikdy bych si žádnou nevzala! Je to každýho věc a každýho názor, samozřejmě jsou punkáči co fetujou, ale takoví jsou i ti vaši diskanti, hopeři atd.
 • Emo - přijde mi až neuvěřitelný, kolik lidí si plete punk s emem. Nejen stylově, ale i hudebně. Setkávám se často s články na blozích, kde najdu nadpis "punk" a ukáže se tam hromada emo lebeček, teplých "emo boys" nebo kýčovitých nápisů "punk´s not dead", nejlépe třpytivých a co nejvíc oslepujících. No hnus. A nejlepší je vidět někde třeba My Chemical Romance a u toho komentář punk´s not dead! Vraždim.
 • Socka - normálka. Jdete po ulicí s půlmetrovym čírem, křivákem, a potrhanýma gatěma a lidi na vás čumej jak na špínu, socku a nevim co všechno. Dřív vlastně punkeři byli většinou lidi se špatnými životními zkušenostmi, lidi, kterým se prostě nechtělo makat a chtěli si užívat jinak než furt dřít jak mezek na bydlení a žrádlo. Někdo tento styl pochopí, někdo ne. Ale nutno dodat, že je vše jinak a punk se, ať chceme nebo ne, vyvíjí. Takže už najdete spoustu punkáčů s předraženými hadry. O těch se opravdu nedá mluvit jako o špínách. Ne že bych tohle vyloženě uznávala ale zastávám názor, ať si každý nosí co chce. Takže asi takhle.
 • Kriminálníci - jo i s tímhle názorem jsem se setkala a musím to říct takhle - to že někdo má vyčesaný číro, tetování a jiný hadry než na který jste zvyklí z něj opravdu nedělá kriminálníka. Máme prostě rádi něco jinýho než vy, mohli byste to tolerovat. Pokud ne, v tom případě netolerujem ani my vás. Kriminálník může bejt úplně každej a všimněte si někdy, že ve věznicích neseděj pouze punkáči, naopak punkáčů znám souzených minimum.
 • Anarchy - tady se mnou bude polovina punx souhlasit, polovina se přít. Mezi punkery je spousta anarchistů a říká se, že anarchie k punku neodmyslitelně patří. Ne! Anarchie je pro mě něco nepředstavitelnýho, něco v co věřit zbytečně nebudu a něco, co ani nechci. Takže podle mě a většiny ostatních Oi!punx - punk´s not anarchy.

Tetování a jeho význam

23. listopadu 2008 v 22:59 | OiPig
Jeden komentář tady na blogu mě navedl k tomu, abych napsala něco o významu tetování. Ne takový debility, kdy vzniklo a to, co si můžete najít na netu, ale proč vybírat tetování a podle čeho. Já si totiž chci nechat udělat spoustu kérek. Zatím plánuju alespoň na ruce, záda, možná něco menšího na krk a možná i na lejtko bo stehno. Já prostě tetování a piercingy zbožňuju. Nechci říkat přímo, co si jednou nechám udělat, jelikož nic není jistý, ale chci na rameno leopardí vzor, na předloktí nějakej nápis "švabachem", někam třeba nějakou lebečku a tak. Ale chci psát o něčem jinym a to je "význam tetování", aneb. proč si necháváte tetovat to, co necháváte. Popravdě, nemám ráda bezvýznamná tetování. K čemu kytku, ksicht opice nebo nějaký komiksový postavy? Dobře chápu - člověk, co miluje kytky, nechá si kytku. Kdo miluje opice, nebo je čínský znamení opice, nechá si opici. Ale nechápu, proč si někdo třeba nechá vytetovat nějakou obludu, nápis či něco podobnýho, když k tomu třeba nemá žádnej vztah. Viděla jsem spoustu kýčovitých tygřích hlav a tak dál. Třeba ty lidi na to mají jinej názor a nechaj si vytetovat to, co se im prostě líbí, ale už z toho důvodu bych si to nenechala. Může se mi to "líbit" měsíc a pak mě to omrzí. Když si nechám něco, k čemu mám vztah, myslim že mi ta záliba vydrží dýl (nebo napořád) a že mi to bude připomínat různé životní etapy. No nevím, co na to říkáte vy?


Kuřáci, zamysleme se...

23. listopadu 2008 v 22:45 | OiPig
Tyhle kecy fakt od kuřačky seděj, ale budiž... :D

Vlastně, co jsem to za kuřáka? Dneska jsem cígo neměla žádný. Vlastně kouřím příležitostně, nebo málo, nebo nevim jak tomu říkat :D Prostě a jednoduše můžu bejt třeba tejden v kuse doma a nezapálim si, protože si na to prostě ani nevzpomenu :) Kouřim třeba když jdem do hospy nebo na akci...jinak to prostě nepotřebuju. Nevim, proč se zabejvat rychlym cigárem i když nestíhám do školy a nechápu to.

Nejvíc mě fascinujou patnáctiletý bárbíny, co tvrděj, jakej maj příšernej absťák a že musej na cigáro. A nejen ony, dala jsem tenhle příklad proto, že mi to u nich připadá nejvtipnější. Za to bych jim dala facku :D Dobře, jakž takž pochopim kuřáka, co kouří 30 let aholt je na tom závislej...(zdůrazňuji to sousloví "jakž takž"!). Ale když tohle plácne "děcko", který začalo kouřit před tejdnem z nějaký frajeřiny, to fakt nemůžu.

Neříkám, že já na to cígo chuť nedostanu. Jasně že jo. Byla jsem totiž stejná debilka a začala jsem kouřit ve dvanácti letech, což se stupňovalo a v patnácti se to vyšplhalo na deset denně, což sice pro těžký kuřáky neni moc, ale mě to teda přijde brutální a ani sama nechápu, jak jsem to mohla stíhat :D Takže takhle: Myslim, že přestat kouřit, nebo alespoň rapidně omezit kouření neni zas tak těžký. Vy co chcete brutálně kouřit, huntujte si ty plíce klidně dál, ale prosim vás nemektejte jakej máte absťák, když jste měli cigáro před pěti minutama. A už vůbec s tim nevotravujte ostatní a VŮBEC ne mě, páč za to začínám vraždit.

Novinky, nebo jak tomu říkat...

16. listopadu 2008 v 18:48 | OiPig
Naposledy jsem psala článek 12.11., což je u mě naprostej zázrak, protože většinou píšu každej den :D Jenže psolední dobou prostě pořád nějak není co, našla jsem si na kompu i jinou zábavu, než jsou blogy...ten kdo mě zná, ví, o čem mluvim - prostě nastává zase moje neblogovací období.

Přidala jsem do Galerie (odkaz v menu) několik fotek a hodlám ještě pokračovat, páč je tam toho dost málo. Chci trošičku "vytunnit" ten rozcestník galerie, protože se mi moc nelíbí...jsou to fotky a mělo by to být vidět i v rozcestníku. Jinak galerii "potkani" smažu, páč mám ještě jeden blog celý o potkanech a tam v galerii všecky fotečky najdete, tak na co je mít ještě tady...Kvůli tomu jsem pozměnila i "My links" (také v menu), kam jsem přidala odkaz na mé stránky a smazala odkazy na stránky staré, neexistující a nepoužívané.

Tak to je asi vše, co jsem chtěla a snad brzo něco písnu...Bye a pište komenty, ať mám motivaci. :P

Moje malá Yoko je v soutěži o nej potkánka

12. listopadu 2008 v 22:14 | OiPig
Hlasujte pls pro ní, budeme vám obě moc vděčný ;)

http://corleonerat.blog.cz/0811/miss-potkan-08


13.10. - Aktualizace: Rovnou sem dávám odkaz i na soutěž, kterou pořádám já na potkaním webu. Jedna se o soutěž o nej "mlsací" foto , takže budu moc ráda, když svého potkana přihlásíte :) Tak prosím, tady jsou pravdila a meil kam poslat fotky:

http://jitullerats.blog.cz/0811/1-potkani-soutez-mlsani


Mega dlouhej.....nesnášim to slovo řetězák už :D

11. listopadu 2008 v 23:05 | OiPig
Jména tří lidí, kteří ti jsou nejbližší: vim stoprocentně jednoho a to je můj miláček Bejby
Jména tří lidí, které bys raděj neznal/a: to nevim, necejtim k nikomu vyloženě nenávist
Znáš někoho, kdo by byl za tebe schopen zemřít? to nevím.
Znáš někoho, za koho bys zemřel/a ty? Bejby.
Je hezčí být milován nebo milovat? to se nedá říct, prostě obojí.
Je horší být nenáviděn nebo nenávidět?radši budu někoho nesnášet, než aby někdo nesnášel mě :D
Máš raději realitu, nebo sny a představy? já jsem pesimistickej snílek, kombinace jak hovado
Máš raději romantický filmy nebo horory? jasně že horory!
Máš raději klidnou hudbu nebo hudbu, která "žije"? nářez!!! :P
Máš raději černou nebo bílou barvu? černou ty vole :P
Máš raději vícebarevné věci nebo věci jen jedné barvy? podle nálady :)
Jsi optimista nebo pesimista? Pesimista, rozhodně

Umíš se smát, i když ti není nejlíp? občas to zahraju, ale moc mi to nejde.
Umíš říct, co si myslíš každému? to rozhodně umim.
Představ si, že chodíš s klukem. Máte pohádkovej vztah a najednou Ti od něj přijde SMSka, že se stebou chce rozejít. Co v tý situaci uděláš?
pokud by se takhle šílenym způsobem se mnou rozešel Bejby, asi bych to nerozdejchala.
Přijdeš domů, usedneš ke compu a zjistíš, že nejde net. Po chvíli Ti mamka řekne, že nepude asi měsíc. Jak se zachováš?
Nejdřív rozsekám počítač a pak si půjdu skočit z mostu :D
Přijdeš do školy v novejch kalhotech o kterejch si myslíš, že jsou uplně super a padnou ti dokonale. V tom Ti kamoška řekne: "Ježiši Kriste. Co to máš na sobě? Kde si to vyhrabala v ňákym sekáči, ne? A vždyť si v tom úplně narvaná!" Jak se v tyhle situaci zachováš?
No to mě teda mrzet nebude :D navíc sekáče jsou best :D
Čekáš frontu na obědě . V tom tě nejhezčí kluk chytne za zadek a řekne ti ňákou lichotku. Jak se zachováš?
chytnu ho pod krkem a jednu mu plácnu, zmrdovi, na prdel mi šahat nebude ani kdyby to byl Walter Buchan :D :D :D
Sleduješ :
Kriminálku: ne
Zoufalé manželky: ne
Rány z lásky: ne
Komisař Rex:ne
Witch: ne
Sousedé: ne
Superstar: ne
Krok za krokem: ne
Viděl/a jsi :
Horory:
Záhada Blair Witch: ne
Temné vody: ne
Nenávist: ne
Nezvratný osud: ne
Cry_Wolf: ne
Urban Legend: ne
Muzikály:
Moulin Rouge: ne
HSM: ne
Filmy:
Kameňák: všecky :P
Nabít a zabít: ne
Seabiscuit: ne
Zaříkávač koní: ne
Miluj mě, prosím: ne
Piješ kafe? Jaké?
nesnášim kafe
Máš ráda kofolu, coca-colu apod?
miluju!
Piješ čaj? Jaký nejraději?
černej foréva :D
A kakao? Kolik lžiček granka?
nepiju často ale mam ráda
A alkohol? Jaký nejraději?
všechnooo!!!! životní láska, hlavně pívo, vínko a vodka.

Kouříš? Jaké cigarety?
příležitostně...takže skoro furt :D
Sedm věcí, které máš v tašce do školy:
učebnice, sešity, sešity, sešity................
Šest věcí, kterými se uklidňuješ:
hudba, pc, nevim.
Pět oblíbených druhů ovoce:
banán, hroznový víno, jahody, nektarinky, hruška
Tři věci, které máš teď na sobě :
triko na spaní, bombarďáky a ručník na palici (myla jsem si hlavu) :D
O čem teď přemýšlíš:
že půjdu chrnět
Kde je tvůj mobil:
tady na stole
Kde obvykle spíš:
v posteli (opravdu ne v popelnici) :D
Jakou poslední věc jsi jedla:
naloženej talíř :D
Jakého máš mobilního operátora:
O2, neboli otravný zmrdy, co furt volaj a něco nabízej!
Který film jsi viděla naposledy:
asi si nevzpomenu
Cos dělala dnes ráno v osm hodin:
chrápala jsem , páč jsem zaspala
Znáš slova své oblíbené písničky:
je hodně těch písniček...ale většina zahraničních takže neznám
Kolik odlišných nápojů jsi dneska pila:
džus, pitíčko, čaj, pivo, voda...
Kterou jednu věc bys chtěla na sobě změnit:
neni to jen jedna věc
Kdy naposledy jsi byla zraněná:
dneska :D jsem si roztrhla strup na tlamě :D
Co máš dělat v plánu v pátek večer:
půjdu chlastat :D
Je něco, co tě hodně naštve:
jo mě sere skoro všecko a všichni
Jakou zmrzlinu máš nejraději:
to už nežeru ale když tak citronovou
Jméno člověka, který ti teď chybí:
Bejby, půjdu spát a nebude se mnou v pelechu
Máš jméno podle prarodičů:
Ne-e
Už jsi někdy něco zlomila:
né asi :D
Byla bys raději klukem nebo holkou:
nevim, každej má svoje
10 miliónů nebo pravou lásku:
pravou lásku, kterou teď mám a neměnila bych ani za 10 melounů
Chodila bys někdy s starším nebo mladším?
pokud by to nebylo o moc tak obojí. S klukem bych skousla mladším max. o rok a starší třeba o deset.
Oblíbené jídlo:
žeru všechno, hlavně to nezdravý
Máš narozeniny o prázdninách:
ne
Byl někdo ve tvém okolí ve válce:
jo
Jsi vegetarián:
no to teda ne
Bojíš se globálního oteplování:
ne, to už tu nebudu
Máš ráda lední medvědy:
proč? :D
Jakou písničku chceš zahrát na pohřbu:
Něco od Vice Squad, třeba Ressurection :P
Už jsi něco měla se svým sousedem:
S tim vožralou naproti? Ne :D
Splnil se ti nějaký sen z dětství:
možná...ale nvm
Nosíš oblečení svého přítele:
Jasný :D když u něj spim tak mu kradu trenky a trika :P
Máš menší velikost bot než 36:
NE :D
Jsi hodně zkažená:
jo, hodně :P
Kdo má pokračovat?
nasrat, ať si to dělá kdo chce.

Mě to tak strašně baví :D

11. listopadu 2008 v 15:06 | OiPig
1. Baví tě:
 • lyžovat? neumím to :)
 • zpívat? jo, ale pro sebe
 • plavat? jasný, ale nemám moc příležitostí
 • spát? jo :)
 • učit se? ani náhodou
2. Máš rád/a:
 • pavouky? jasně :)
 • hady? jasně :)
 • krysy? nejvíc (potkany) :D
 • lidi? jak který...
 • rodinu? jasně!
3. Myslíš si o sobě:
 • že máš hezký obličej? ale jo...
 • že máš pěknou postavu? no to ne...
 • že jsi zajímavá/ý? každej je něčím zajímavý
 • že jsi oblíbená/ý? řekla bych že jsem
 • že jsi milá/ý? no to ani ne :D jak na koho
4. Umíš:
 • malovat? jasný
 • psát básničky? to nedělám
 • psát příběhy? juju :)
 • hrát na něco? tak trochu
 • salto? Ne :D
5. Blogy, které toto vyplní:
 • 1: Teriik
 • 2: Addelaide C.
 • 3: Ikaros
 • 4: Tibby
 • 5: MalPraz
ODPUSŤTE :D Nikoho nenutim, prostě jsem jich musela napsat pět no :D

Řetěz, prostě kokotina :D

11. listopadu 2008 v 14:48 | OiPig
1. Co jsi naposledy ... ?
jedl/a : housku se sýrovou pomazánkou
pil/a : mulťák
kreslil/a : včera punkerku :)
dělal/a : hrála si s potkanama
2. Co rád/a děláš?
maluješ : jasný
chatuješ :moc ne
píšeš články na web : jasný
miluješ : miluju hlavně Bejbyho
spíš : jo, hlavně když musim vstávat :-/
3. Máš doma nějaké zvířátko?? 6 potkanů
4. Máš ho/je rád/a?? no jistě!
5. Jsi teď zamilovaný/á?? Jasně, šťastně už dva roky
6. Jsi kluk nebo holka?? holka (bohužel, bohudík?)
7. Nejoblíbenější seriál?? Já na seriály moc nečumim
8. Proč jsi se rozhodl/a, že vyplníš tuto řetězovku?? Nudím se
9. Tři blogy, které tohle musí udělat?? Tak třeba MalPraz, Adelaide C. a Luciferka :D

Potkaní stránky předělány :)

9. listopadu 2008 v 22:54 | OiPig
Tak jsem se rozhodla, že na stránky na webzdarma seru a zkulturnila jsem celkem nové stránky, které jsem původně měla jen pro moje potkany. Teď na nich vedu takovou svou neoficiální chovatelskou stanici, která nese název SQUAT. Doufám, že se přijdete mrknout ;)

http://jitullerats.blog.cz


Domácí násilí

9. listopadu 2008 v 18:58 | OiPig
žánr:
ze života, tragický
stručný děj:
láska naivní ženy k opilému tyranovi
vznik:
8. listopadu 2008
hodnocení (z 5):
****
komentář:
myslím, že se tento děj v reálném životě vyskytuje
docela často a je to smutné...
autor:
OiPig (já)

Už zase přišel domů opilý. Bylo to tak skoro každý den. Jeho milující žena a její starosti o něj ho příliš nezajímaly.
Přišla k němu, když si zouval boty a přidržoval se při tom o stěnu, aby pod vlivem alkoholu neupadl. "Kde jsi byl?" zeptala se jeho žena opatrně. Nic neřekl. Jen funěl a motal se. Zouvání bot mu trvalo neuvěřitelně dlouho. "Chceš pomoci?" zeptala se znovu. Neodpověděl. Sklonila se tedy k jeho nohám a pomáhala mu rozvazovat zamotané tkaničky. "Přestaň!" zařval na ni a odstrčil ji. Nechala ho tedy být a šla raději spát. "Dobrou noc!" špitla utrápeně.
Ráno ji vzbudila vůně horké kávy. Sedla si na okraj postele a pozorovala svého muže, který servíroval snídani. Když ji spatřil, posadil se vedle ní. "Promiň mi ten včerejšek, už se to nestane." slíbil a políbil ji na tvář. Ostatně jako vždycky. "To nic." špitla krátkou větu, kterou moc dobře znala. Opakovalo se to téměř každý den, měla to výborně natrénované. Alespoň, že ta snídaně. Posadila se ke stolu a společně s mužem začali jíst. Potom následoval odchod manžela do práce. Políbili se na rozloučenou.
Měl přijít okolo osmé hodiny večerní. Nervózně se dívala na hodiny. Bylo čtvrt na jednu. "Možná se jen zdržel v práci" uklidňovala se. Ale čekala dlouho. Nedokázala usnout v domě sama, dívala se na televizi. Nemohla se soustředit na film, stále myslela na to, v jakém stavu manžel přijde a bála se.

Právě bylo za deset minut tři hodiny ráno a ozval se šramot v zámku. Jelikož trvalo déle, než muž odemkl a žena věděla, že by to sám nezvládl, přišla mu otevřít dveře. Byl zase opilý. Díval se na ní dost ošklivě a ona se ho bála. Když vcházel do bytu, ustoupila mu stranou, ale omylem do něj vrazila. "Co děláš?" rozkřičel se na ní. "Jaktože ještě nespíš?" byl stále hysteričtější. Strčil do ní, až se praštila o zeď do hlavy. Raději nechtěla nic říkat a chtěla odejít z místnosti. Chytl ji silně za ruku a přitáhl zpět. "Jaktože mě neposloucháš, když s tebou mluvím?" ječel na ni. Nezmohla se na slovo, jak se ho šíleně bála. Vrazil ji facku. Ona začala plakat a on ji za to surově zbil. Snažila se mu vymanit, ale marně. Její drobounká postava neměla proti jeho devadesáti kilům žádnou šanci. Při ráně pěstí do obličeje se skácela k zemi. Zůstala ležet a silně krvácela z hlavy. Až nyní si uvědomil, co způsobil a okamžitě jí zavolal záchrannou službu.
Probrala se. Svítilo jí do obličeje silné světlo. Uslyšela z jiné místnosti známý hlas. Byl to její muž hovořící s doktorem. "Jak se jí to stalo? Ještě, že jste jí zavolal sanitku, nemusela to přežít." hovoří lékařův hlas. "Spadla ze schodů." Odvětil manžel. Ona to slyšela, ale nehodlala to komentovat.
Teď si všimli, že se probudila. Doktor i její manžel se sklonili nad její postel a ona na ně mžourala přes nateklé oko. "Je vám lépe?" zeptal se doktor. Chvíli jí trvalo, než odpověděla. "Ano, jen mě bolí hlava." řekla nakonec. "Váš muž říkal, že jste spadla ze schodů. Je to pravda?" Manžel nyní znervózněl. Žena ho viděla, ale usmála se na něj. "Ano." odvětila. Lékař je nechal na pokoji o samotě. Manžel ji objal: "Je mi to moc líto, promiň, už se to nestane." tiskl ji v objetí. "To nic." Pohladila ho po vlasech. Věděla, že kdyby ji nezavolal záchrannou službu, mohla zemřít a za to mu byla moc vděčná…

Co vás na tomhle státě nejvíc sere?

9. listopadu 2008 v 18:31 | OiPig
Myslím, že docela aktuální otázka, protože poslední dobou se tu sere všechno, co se dá. A proto se vás ptám, co z toho byste absolutně okamžitě zakázali!!!

Já teda všecko, ale nejvíc mě opravdu serou ty přistěhovalci (hlavně cikáni), co nemakaj a živěj se z toho, že makáme my Češi, což je původní obyvatelstvo ČR. Ať táhnou do Rumunska, nebo kde že to bydlej. Radar mě mrdá taky, je to demence, jenže celá slavná vláda leze Amíkům do prdele, tak jim je už jedno, že většina ČR je proti posranýmu radaru. O fašounskejch pochodech si myslím něco "o hovně", když se někde konaj tak se tomu vyhýbám, ale nechápu jak můžou povolit pochody, když je fašismus zakázán! Pozavírala bych ty holý lebky! No a to že se všecko zdražuje, s tim ať táhnou do píče, za chvíli tu budou samý bezdomovci. Takže asi tak...