Srpen 2009

Ach jo...

26. srpna 2009 v 11:30 | Lady Pig
Zase jsem bez netu :( proto nic nepřidávám! Nevim proč, prostě se nám posral modem či co a ty imbecilové nejsou schopný nám to dát dohromady včas. Takže si zas na net ještě počkám. Jsem fakt nasraná! Až nám to daj do kupy, mám vám co psát ;)

Která zpěvačka je největší kočka?

14. srpna 2009 v 14:03 | Lady Pig
Pozor, pozor! Diskuze x)

Která zpěvačka (basačka, bubenice, kytaristka), které kapely je podle vás úplně nejlepší, co se vám na ní líbí a proč?? Čím vás její kapela tak zaujala, co se vám na jejím vzhledu líbí nejvíce?? Prostě diskuze a pochopitelně budu ráda, když pošlete i odkaz na její fotku, kdyby byla neznámá :)

Tak a tu je moje favoritka z kapely Vice Squad - Beki Bondage, nádherná ženská i v tomto věku (je jí tuším 45!). Líbí se mi její hlas, je prostě pěkná. Viděla jsem jí naživo, drobounká ženská s výborným chraplákem a skvělou postavou. Nevím, jestli nemá za sebou nějaký plastiky, ale vzhledem k jejímu vyznání pochybuji, takže asi tak xP


Zdar prdelky

13. srpna 2009 v 10:46 | Lady Pig
Tak ode dneška mám zas plně funkční net, takže už zas můžu přidávat články!!! ;)

Mám pro vás takový malý překvápko, takže asi tak zejtra se ho dozvíte....

Jo a s těma komentama jste mě jako moc nepotěšili... Takovou dobu tu nejsem a jeden jedinej komentář? Pchá!

Nespící

8. srpna 2009 v 6:27 | Lady Pig
Mno, to byste nevěřili odkud píšu xD Teď se válim v postylce vedle Toma, co spí a nemůžu spát, tak jsem se připojila na net z mého mobílku. A řeknu vám, že se články na founu píšou pěkně na pYču xD Tak já jdu projíždět nějaký ty blogy nu. Zatim pápá!

Čuuuus

7. srpna 2009 v 23:35 | Lady Pig
Tak net budu mít prej v úterý večer. Asi se z toho do tý doby poseru, ale co se dá dělat, no xD

Pauza

2. srpna 2009 v 21:12 | Lady Pig
Tak jste si asi všimli, že jsem docela dlouho nepsala. Je to tím stěhováním, ještě nemáme zapojenej net. Do tejdne ho budu mít a budu sem zas normálně psát. Tak zatim čuzz!!! xP