Září 2009

THE END

29. září 2009 v 16:41 | Lady Pig
Blog tu zůstane, ale už ho aktualizovat nebudu. Vždyť jsem to slíbila ;) Nechala jsem si web Lady Pig, kde jsou mé povídky, fotky apod. a teď jsem založila nový blog na výlevy apod., který naleznete ZDE! Tak se mějte a smějte!

Debilní období

8. září 2009 v 0:25 | Lady Pig
Nazdárek, tak jsem zas dlouho nepsala. Není to tím, že bych neměla internet... už ho mám dávno. Ale mám zas takový to neblogovací období :( Nic mě nebaví psát, hlavně toho mám na netu strašně moc a začalo mě to dost srát... Myslím tím spoustu stránek a profilů a já nevim čeho všeho. Nejvíc času mi teď právě zabírá Facebook - stala se z toho mírná závislost, takže jestli se s někým chci domluvit, tak jedině tam. Zjistila jsem, že na hafo profilech a stránkách mám hodně starých údajů a vůbec mě to nebaví přepisovat, nebo obnovovat. Asi tak trochu ten internet ochudím :D Už mě nebaví starat se o sto tisíc profilů a dvě stě stránek :D Vypadá to, že udělám tlustou čáru a začnu znovu a jinak. Mé potkaní stránky už chuděrky postrádají veškeré aktualizace, takže přemýšlím, že je pozastavím, či zruším. Lady Pig na webnode je mi trochu líto, takže to ještě dobře promyslím. Tohohle blogu mi ovšem moc líto neni, protože už mě prostě nějak moc nebaví, nu. Už jsem asi z blogování vyrostla nebo nevím, ale i ta chuť založit nový blog trošku zmizela. Vůbec se k tomu nemám, ikdyž bych vlastně chtěla něco, kam se vylejt, kam psát o svých potkaních potvůrkách a kam vkládat svou tvorbu. Možná někdy... ale teď na to nemám náladu, takže bůhví kdy se zase ozvu...

Jinak prázdniny docela na ho***, žádnej fest se nekonal, jelikož nebyly prašule. Na subculture fest už jsem měla koupenej lístek, ale ten ty blbci zrušili kvůli prachům, takže zase nic. Aspoň že prachy za lístky vracej, to bych je jinak hnala :D No a jinak nic zajímavýho, prochlastaný prázdniny, až se mi to zhnusilo. Mám prostě blbý období a nikdy bych neřekla, že to někdy řeknu :D ale jsem docela ráda, že je škola. Ty prázdniny pro mě prostě byly kvůli jedný určitý věci strašně stresový a jsem ráda, že to (snad) mám za sebou. Teď mám stejně čas si odpočinout, páč jsem někde chytla chřipajznu. Tak doufám, že se máte líp, než já ;)

Tak zdar, já se zas někdy ozvu :D